OPEL SERWIS
PRZEMKOWSKA 24
Części
Na oferowane części udzielamy gwarancji. W przypadku reklamacji, po jej pozytywnym rozpatrzeniu, wymiana gratis!
Sprzęgła i koła dwumasowe W dzisiejszych czasach elementy sprzęgła muszą spełniać wiele wymagań, które w dużym stopniu przyczyniają się do komfortu jazdy. Dotyczy to takich funkcji, jak łagodne ruszenie z miejsca, szybka zmiana biegów, tłumienie drgań lub hałasu. Sprzęgła firmy LuK i Sachs charakteryzują się doskonałym działaniem w szerokim zakresie prędkości, doskonałym przekazywaniem napędu, niewielkimi rozmiarami, minimalną siłą nacisku, wymaganą do rozłączenia oraz długą żywotnością
Zawieszenie i układy kierownicze TRW bezpośrednio współpracuje z producentami samochodów na całym świecie w dziedzinie badań i rozwoju. Jest jednym z najważniejszych dostaw- ców oryginalnych części zamiennych na wyposażenie fabryczne (OEM). Jest także jednym z największych na świecie dostawców części zamiennych o jakości OE na niezależny rynek Właściciel marki Lemforder firma ZF Tarding GmbH. Jest również właścicie- lem takich marek jak SACHS i Boge, czyli światowej czołówki jeżeli chodzi o jakość produktów
Rozrządy Przerwanie paska rozrządu powoduje bardzo poważną awarię silnika w wyni- ku zderzenia się tłoków z zaworami, co może spowodować pogięcie trzonków zaworów, uszkodzenie tłoków, prowa- dnic zaworowych, itd. Zrozumiałe jest, że naprawa silnika po takiej awarii jest bardzo kosztowna. Tego rodzaju awarie spotyka się albo w wyniku niedotrzyma- nia określonego w instrukcji obsługi ter- minu wymiany paska rozrządu, albo, co jest rzadkim zjawiskiem, wady fabrycz- nej paska rozrządu.
OFERUJEMY CZĘŚCI NAJLEPSZYCH PRODUCENTÓW
Orginalny Olej 5W-30 dexos2 Olej dexos2 został w pełni dostosowany do pracy w nowoczesnych typach silników. To najwyższej jakości olej, którego formuła zo- stała opracowana również z myślą o ochro- nie środowiska. Przeznaczony jest do stoso- wania w obecnie produkowanych modelach Opla oraz do samochodów poprzedniej ge- neracji z silnikami benzynowymi i diesla Silnik Twojego samochodu powinien praco- wać na oleju dexos2, który jest zalecany przez producenta samochodów marki Opel. Stosowanie oleju o innej specyfikacji może obniżyć osiągi silnika, a nawet spowodować jego poważne uszkodzenie.  .
Filtry MANN  Dostarczane są na rynek przez Grupę MANN+HUMMEL, wiodącego partnera rozwojowego i dostawcę na pierwszy montaż w międzynarodowym przemyśle samochodowym. Produkty MANN wytwa- rzane są wg najwyższych standardów ja- kościowych. Zasada ta jest  stosowana przy dostawach OE, które realizowane są do niemalże każdego wiodącego produ- centa, a także dla produktów pod marką MANN-FILTER. Wymogi pierwszomonta- żowych klientów automatycznie są imple- mentowane w standardowych produktach marki MANN-FILTER. Odpowiadają one światowym standardom TS 16949 oraz normom przewidzianym dla klientów OEM QS 9000 i VDA 6.1. Certyfikaty mogą Państwo zobaczyć tutaj     
Wycieraczka Płaska VALEO Płaskie ramię, dzięki temu rozwiązaniu wycieraczka jest dociskana do szyby samochodu z jednakową siłą na całej swojej długości. Dokładnie zbiera wodę z szyby i daje się zamocować na tradycyj- nym ramieniu zakończonym haczykiem w kształcie litery U. Skład mieszanki wyko- rzystanej przy produkcji wycieraczek Valeo jest pilnie strzeżoną tajemnicą. To dzięki niej wycieraczki pracują cicho i nie skaczą po szybie. Optymalna wido- czność.Wycieraczki Valeo posiadają dwa kanały ozprowadzające, duży i mały. Pozwalają one na rozprowadzenie płynu do spryskiwaczy po całej powierzchni szy- by, a dzięki temu szyba jest oczyszczona dokładnie w każdym miejscu.
 Łożyska i piasty koła Niemal 90 milionów pojazdów na świecie jeździ na łożyskach kół i piastach zintegro- wanych firmy SKF. SKF oferuje największy asortyment łożysk kół i piast zintegrowa- nych na rynku wtórnym. Włącznie z dosko- nałym opracowaniem modeli azjatyckich. SKF jest pionierem koncepcji zestawów, która zapewnia mechanikowi wszystkie komponenty potrzebne do kompletnej, bez- piecznej naprawy w jednym niebieskim pudełku. Dziś zestawy SKF są nadal stan- dardem na pierwszym montażu, dzięki ry- gorystycznym kontrolom jakości produkcji.
Układy hamulcowe  BOSCH Układ hamulcowy to najważniejszy z ukła- dów gwarantujących bezpieczeństwo w pojeździe. Każdy z jego elementów musi być w 100% niezawodny. Sprawność ukła- du hamulcowego jest określana przez spra- wność najsłabszego jego elementu. Dla- tego jakość każdego z komponentów ukła- du hamulcowego nie podlega żadnemu kompromisowi. Układy hamulcowe  ATE  Dla bardziej wymagających klientów PowerFrame odznaczają się nie tylko większą mocą rozruchową i dłuższą żywotnością. Zawierają w sobie szereg rozwiązań, które gwarantują użytkowni- kowi maksimum komfortu i bezpieczeń- stwa.
Akumulatory Bosch  Wykonane w technologii PowerFrame odznaczają się nie tylko większą mocą rozruchową i dłuższą żywotnością. Zawierają w sobie szereg rozwiązań, które gwarantują użytkownikowi maksimum komfortu i bezpieczeństwa.